Stocznia 

     Produkcja laminatowych łodzi motorowych i żaglowych jest obecnie główną gałęzią produkcji, prowadzoną w Ślepsku. Jest to obecnie jedna z największych stoczni w Europie. Stocznia zlokalizowana jest w dwóch miejscach przy ulicy Rajgrodzkiej, gdzie produkowane są żaglówki S-Yachts oraz łodzie motorowe marki Quicksilver, Bayliner, Fiskars i Sunliner natomiast przy ulicy Słowackiego produkowane są łodzie innej znanej amerykańskiej marki.

   W obu tych zakładach pracuje bardzo doświadczona załoga, specjaliści odpowiedzialni za projektowanie, produkcję, jakość oraz logistykę. Ślepsk posiada również własną modelarnie, gdzie powstają nowe projekty łodzi. Współpraca z potężnym konsorcjum Brounswick Marine pozwala firmie na stały zbyt swoich produktów. Jakość wykonania sprawia, że Brunswick bardzo ceni sobie współpracę ze Ślepskiem.

     Produkcja Stoczniowa to w Ślepsku w chwili obecnej prowadzona jest na kilkunastu nowoczesnych halach, w których można wybudować około 300 łodzi miesięcznie. Łodzie te są wystawiane na największych europejskich wystawach i sprzedawane w niemal wszystkich krajach Europy.

1.JPG 2.JPG 3.JPG 4.JPG 5.JPG 6.JPG 7.JPG 8.jpg 9.JPG

  Certyfikaty Germanischer Lloyd      Certyfikat ISO 9001 Bureau Veritas      Certyfikaty Polskiego Rejestru Statków