Zakład Akcesoriów Okiennych 

     Specjalizujemy się w produkcji okuć do łodzi żaglowych, motorowych oraz innych elementów. Do produkcji wyrobów stosujemy pierwszorzędnej jakości stal kwasoodporną i odporną na korozje. Posiadamy długoletnie doświadczenie, a wykwalifikowana kadra gwarantuje pierwszorzędną jakość produktów. Wytwarzamy okucia na potrzeby własne, jak również pod zamówienia  zaprzyjaźnionych stoczni i firm. 

Zakład Produkcji Okuć 

Specjalizujemy się w produkcji okuć do łodzi żaglowych, motorowych oraz innych elementów. Do produkcji wyrobów stosujemy pierwszorzędnej jakości stal kwasoodporną i odporną na korozje. Posiadamy długoletnie doświadczenie, a wykwalifikowana kadra gwarantuje pierwszorzędną jakość produktów. Wytwarzamy okucia na potrzeby własne, jak również pod zamówienia  zaprzyjaźnionych stoczni i firm. 

Zakład Obróbki Drzewnej 

Integralnym elementem działalności naszej firmy jest stolarstwo. Wykonujemy meble stanowiące wyposażenie łodzi motorowych i jachtów oraz inne drewniane elementy wykończeniowe. Do prac używamy wyłącznie najlepszych materiałów. Dysponujemy pełnym parkiem maszyn stolarskich a nasza kadra to szkutnicy z wieloletnim doświadczeniem.

  Certyfikaty Germanischer Lloyd      Certyfikat ISO 9001 Bureau Veritas      Certyfikaty Polskiego Rejestru Statków